Ditëlindjet e njerëzve të njohur ngacmojnë gjithnjë kuriozitetin e publikut, të cilët duan të dinë më shumë rreth organizimit.

Edhe pse kjo nuk është shumë e vështirë për tu zbuluar, pasi personazhet VIP në shumë pak raste i mbajnë ngjarjet e tyre vetëm për vete.

Në rastin e ditëlindjes së këngëtares Nora Istrefi, festa surprizë e organizuar nga bashkëshorti i saj Robert Berisha, është ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale.

Por urimin më të veçantë, Nora e ka marrë nga vajza e saj, Renee, e cila ka kënduar këngën e ditëlindjes për të.

Këngëtarja e ka ndarë me ne në ‘Instagram’ dhe ndihet tepër e lumtur dhe e bekuar me një vajzë si Renne.

 

I’m Blessed. Urimi ma i mire najhere n’jete babyRenee

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook