Moderatorja shqiptare, Roza Lati ka sot ditëlindjen dhe ka zgjedhur ta festojë atë në një mënyrë shumë të veçantë.

Ajo ka publikuar një set fotografik dhe një video ku shfaqet tërësisht nudo, e mbuluar me petale trëndafilash vetëm në vendet intime.

Roza ka pritur orën 00:00 që të surprizojë fansat e saj dhe duhet thënë se moderatorja shfaqet seksi, teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook