Oriola Marashi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një video të postuar pak më parë ku shfaqet bjonde dhe lakuriq teksa pjesët intime i ka mbuluar me vetëm një shall.

Mirëpo muzika e vendosur në video dhe përshkrimi ka ngjallur zemërimin e ndjekësve të Oriolës.

Në sfond dëgjohet muzika e këngëtares serbe Ceca dhe emrin e saj modelja shqiptare e shkruan krah postimit.

Menjëherë ndjekësit kanë shpërthyer në ofendime për këtë shkak teksa disa i komentojnë se modelja thjesht po mundohet të bëhet pjesë e mediave serbe.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

C E C A

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on