Një grua në Kinë ka dëmtuar mjaft rëndë këmbën e saj, duke humbur thuajse gjysmën e saj, pasi ngeci mes dy dyerve të një ashensori. 

Pamjet e tmerrme tregojnë momentin kur gruaja, e cila ishte duke parë telefonin, teksa po i afrohej ashensorit.

Ajo u hutua nga telefoni dhe mbeti e bllokuar në mes të dy dyerve të ashensorit, ndërsa po hynte brenda.

Këmba e saj ngec mes dyerve teksa ashensori papritmas filloi të ngjitej lart. Ashensori u ngjit tre kate më lart para se të ndalonte.

Pamjet e tmerrshme brenda ashensorit tregojnë gruan duke ulëritur nga dhimbjet pasi ashensori i këput këmbën. 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook