Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale paraqitet peisazhi i qytetit bregdetar të Vlorës.

Në të shihet riviera e këtij qyteti, bregdeti i saj i mrekullueshëm, për të cilën shquhet dhe për qendrën e qytetit.

Ju ftojmë dhe ju të shikoni këto pamje spektakolare që i ofron qyteti i Vlorës:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook