Pamjet tronditëse tregojnë dy vajza të vogla duke qeshur, ndërsa hipin mbi trupin e një pitoni të madh.

Klipi i filmuar në Indonezi, është parë rreth tre milionë herë që kur u botua në Facebook të hënën e kaluar.

Vajzat e vogla duken të gëzuara kur ngasin zvarranikun, një nga gjarpërinjtë më të gjatë dhe më të rëndë në botë.

Python i retikuluar është jo-helmues, por është i njohur për vrasjen edhe të njerëzve, me anë të shtrëngimit, ndërsa nofullat e tij të mëdha janë të afta të gllabërojnë një njeri të rritur.

Klip i një minutësh u filmua në një telefon celular.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook