Ajo ka qenë një nga personazhet më karizmatik në edicionin e 5 të Big Brother dhe “habiti” publikun me mënyrën e hapur dhe të drejtëpërdrejtë të të bërit të gjërave.

Genta ka ndarë me ndjekësit e saj një video mjaft tunduese ku shfaqet me robdeshamber të bardhëdhe tregon një pjesë të gjoksit.

Videoja shoqërohet me disa foto të tjera intime ku e gjithë vëmendja shkon tek gjoksi dhe dhoma e një hoteli e mbushur me petale trëndafilash.

Ndërkohë që një fans i shkruan: “pas një q***e të egër”. dhe pikërisht këtij komenti Genta i ka kthyer përgjigje, duke i thënë “para” dhe jo pas.

 

@the.plaza.tirana Romantic tonight ♥️

A post shared by Aggeliki Tzi (@genta.91) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook