Aktori i humorit, Bes Kallaku dhe këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Ylli Baka kanë sjellë një tjetër projekt mes tyre pas “Baftjarit”, këngë e cila u kthye në një nga hitet më të dëgjuara të verës.

“Çohu kërceni”, titullohet kënga e re e Besit dhe Ylli Bakës, e kompozuar nga Irkenc Hyka.

Kënga, e cila është tepër ritmike, pritet që të ketë kthehet në hit në vend dhe të kërcehet pa fund.

Kjo gjë shihet dhe nga numri i klikimeve që ka arritur kënga, vetëm pak orë nga publikimi në YouTube, duke kaluar 40.000 të tilla.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook