Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin e pabesueshëm, kur dy minj luftojnë mes vete në raftin e një dyqani.

Videoja u publikua fillimisht nga Dilbir Singh dhe më pas u ripublikua nga UNILAD Tech, duke u shndërruar në virale në rrjet.

Siç shihet në video, minjtë përleshen me njëri-tjetrin, ku duket se asnjë prej tyre nuk dorëzohet.

Shikojeni videon: