Një video që po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale tregon momentin e një përleshje mes disa vajzave dhe policëve.

Sipas përshkrimit në video, thuhet se ngjarja ka ndodhur në Gjilan, ndërsa protagonistet janë “disa vajza nga diaspora”.

“Mbrëmë në qytetin e Gjilanit ka ndodhur kjo përleshje mes një grupi të vajzave dhe policisë në një diskotekë, vajzat ishin ardh nga diaspora”, thuhet në përshkrimin e videos.

Megjithatë, këto informata janë ende të pakonfirmuara, por në video dëgjohet që po komunikohet në shqip, madje vajzat përdorin dhe fjalor banal.

Për më tepër ndiqni videon: 

Mbrëm në qytetin e Gjilanit ka ndodhur kjo perleshje mes një grupi te vajzave dhe policis në një diskotek , vajzat ishin ardh nga diaspora !

Gepostet von Power Shqip am Montag, 30. Juli 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook