Një çift i dehur po kryenin marrëdhënie seksuale në mes të një fushe kriteti, ku po luanin dhe fëmijë.

Të neveritur nga veprimi i çiftit prindërit telefonuan 999 (numrin e policisë) të paktën 5 herë për të kërkuar ndërhyrjen por asgjë.

Ngjarja u regjistrua pasditen e së dielës në parkun Rounday, – në Leeds, qytet në veri të Anglisë

Pasi askush nuk po vinte një nga baballarët nuk duroi më dhe vendosi të ndërhyjë vetë.

Burri i afrohet çiftit dhe e qëllon disa herë në fytyrë.

Kur policia mbërriti çifti ishte larguar nga skena.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook