Ky është momenti i çuditshëm kur një nënë e zemëruar ka qëlluar me shapke vajzat e saj pasi i gjeti duke bërë kërcimin Twerk.

Të dy adoleshentët spanjolle shfaqen në video duke u përpjekur që të mësojnë kërcimin seksual Twerk, por në dhome hyn nëna e tyre me një shportë rrobash në duar e cila pa humbur kohë nis t’i qëllojë vajzat me pantofla.

Video është shpërndarë në gjithë mediat e huaja dhe është bërë virale në rrjetet sociale.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook