Propozimet publike për martesë janë gjithnjë të mbushura me emocione pasi përgjigja do të filmohet nga personat që gjenden përreth.

Nëse bëhet fjalë për një refuzim, jo vetëm që përfundon zemërthyer, por edhe i turpëruar publikisht.

Një rast i tillë i ka ndodhur një djali të ri nga Meksika i cili kishte organizuar në detaje propozimin, i cili shkoi në mënyrën më të keqe të mundshme.

Ai iu afrua asaj duke i bërë serenatë dhe duke e thërritur mbi skenë i ofron lule dhe unazën.

Videoja është bërë virale, pasi vajza jo vetëm që e refuzoi e nisi të qante duke tundur kokën, por la trëndafilat dhe u largua nga skena.

Të pranishmit nisën të brohorisnin dhe të ngushëllonin djalin tashmë zemërthyer.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook