Qindra qytetarë kanë dalë përsëri në protestë kundër tarifës së vendosur në Rrugën e Kombit për qarkullimin e automjeteve.

Protestuesit janë mbledhur mbrëmjen e sotme para Drejtorisë së Policisë së Tiranës për të protestuar për lirimin e të arrestuarve në Kukës.

Qytetarët kanë kërkuar lirimin e protestuesve të arrestuar dhe kanë hedur akuza ndaj kryeminsitrit Edi Rama

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook