Ky qen i egër ishte pranë një kafshe të vrarë dhe po tentonte ta ‘gllabëronte’, ndërsa hienat silleshin rreth tij, duke u munduar ta shqyejnë.

Të gjitha kafshët bëhen të ‘çmendura’ kur janë të uritura dhe e kanë përpara ushqimin. 

Megjithatë, në pjesën e parë të videos do ta shihni se nuk do t’ja dalin mbanë, por së fundmi do të arrijnë që të hanë edhe ata nga ushqimi i qenit.

Ndërsa në pjesën e dytë, një grup hienash e zënë në pritë qenin.

Shiheni kush del fitues në videon më poshtë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook