Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes ka menduar të urojë qytetarët shqiptarë me një informacion lidhur me Shqipërinë turistike.

Në rrjetin e tij social “Facebook” ai ka postuar pamjet nga bukuritë natyrore të vendit tonë. Bashkangjitur videos kreu i qeverisë shkruan se kjo video ka arritur mbi 10 milionë shikime në mbarë botën.

“MIRËMËNGJES 

dhe me këtë video promovuese të Shqipërisë turisitike, që ka shënuar deri tani mbi 10 milionë shikime ne mbarë botën, ju uroj një ditë të mbarë”

.

MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë video promovuese të Shqipërisë turistike, që ka shënuar deri tani mbi 10 milionë shikime në mbarë botën, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 27. Januar 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook