Mëngjesin e sotëm, kryeministri Rama ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e tij në “Facebook”, një histori punësimi.

Rama ka dhënë shembullin e Shpresës, që ka gjetur punë farmaciste, me një pagë të konsiderueshme, prej 740 mijë lekë në muaj.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me shembullin e Shpresës, që falë eksperiencës si profesioniste ka nisur punën me një pagë të lartë, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”, shkruan Rama në “Facebook”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook