Fero është një ndër reperët shqiptar më të klikuar në Youtube dhe dëgjohet më së shumti nga të rinjtë.

Në daljen e tij të fundit është shfaqur në një arkivol,ku të gjithë fansat e tij kanë mbetur të shokuar.

”Kur ti je i dekt amo shoku apo shoqja t’thir me dal”, shkruan ai në videon e postuar në Instagram.

Këngëtari është akuzuar nga ndjekësit e tij që po mundohet të kopjoj Eminemin.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook