Pas një kohe të gjatë në mungesë, Rovena Stefa sjell këngën më të re në tregun muzikor.

Kënga titullohet “Unaza” dhe si tematikë ka dashurinë, ndaj dhe këngëtarja ka zgjedhur ta publikojë pikërisht sot, në Ditën e Shën Valentinit.

Në klip Rovena është shfaqur si një “Superwoman”, një personazh ky i filmave vizatimorë.

Teksti i këngës ritmike, i dedikohet personit të zemrës, i cili i ka premtuar shumë gjëra në jetë përveç unazës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook