Balerina mjaft e njohur shqiptare, Klaudia Pepa është rikthyer në një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Së fundmi Klaudia ka publikuar një video ku kërcen kur sapo ka dalë nga dushi dhe është ende me peshqir në flokë dhe në trup.

Në një moment, padashur Klaudias i bie peshqiri, por ajo arrin ta menaxhojë situatën menjëherë, dhe e vetmja gjë që arrin të shihet është kurrizi dhe pak të pasmet.

Balerina ikën me vrap nga sikleti teksa fsheh trupin duke e mbështjellë me peshqir.