Prej kohësh ajo është kthyer në balerinën më të komentuar të showbizzit shqiptar.

Ajo është seksi, provokon shpesh me postimet që bën dhe tërheq mjaft vëmendje në publikun shqiptar.

Po flasim për Klaudia Pepën, e cila duket se gjithnjë e më tepër po korr sukses, tashmë jashtë Shqipërisë që prej ndarjes me koreografin Albi Nako, ku po vazhdon karrierën e saj në Itali.

Por çfarë ka bërë së fundmi balerina seksi?

Kësaj here ajo ka postuar një video në Instagram, ku shfaqet duke kërcyer, por i ndodh një e papritur.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook