Rrugët e Zvicrës kanë qenë të mbushura mbrëmë pas ndeshjes që kombëtarja e tyre fitoi kundër Serbisë.

Së fundmi është zbuluar një video ku dallohet një shqiptar i cili u rrëmben nga duart tifozëve serb flamurin e Kosovës.

Ata po tentonin ta digjnin, por falë veprimit heroik të shqiptarin nuk kanë mundur.

Tifozët serbë i janë sulur ta kapin, por siç duket nga video shqiptari është treguar më i shpejtë dhe nuk kanë arritur.

kososva on Vidnews.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook