Videoja e një derri të egër gjigand, që shafqet në mes të rrugës është bërë së fundmi virale në rrjet.

Kjo ndodhi në një qytet në Kinë, ku pamjet e derrit të egër,janë shpërndarë me shpejtësi të madhe në internet dhe shumë njerëz, kanë mbetur të habitur nga madhësia e tij gjigante.

Në këto pamje derri gjigant duket duke qëndruar “në këmbë”, ndërkohë që ushqehet direkt nga kontejneri, i ‘shoqëruar’ me një grup derrash të tjerë më të vegjël, që qëndrojnë afër tij.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook