Nuk ishte i kënaqur me zhurmën që bënte me Lamborghinin e tij, që e dëgjonin të gjithë njerëzit në rrugë, shoferi vendosi të hypi sipër supermakinës së tij duke u mbështetur te xhami i parmë.

Por, ndërsa makina mund të jetë me vlerë qindra mijë dollarë, xhamat duket se janë mjaft delikate.

Për momentin njeriu u hodh në krye të krenarisë dhe gëzimit të tij, xhamat e detit u plasën drejtë e më pas u bënë copa copa.

E dashura e burrit dëgjoi plasjen e xhamit dhe i bërtiste që të zbriste, por njeriu ishte tashmë në mes të asaj kohe dhe vendosi të qëndronte në krye të makinës derisa fotografia të ishte marrë. Në fund të fundit, dëmi ishte bërë!

Partneri i tij dukej më pak se i impresionuar dhe mund të dëgjohej duke bërtitur në dëshpërim duke shkatërruar xhamin.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook