Një episod skandaloz ka ndodhur në futbollin bolivian.

Një lojtar sulmoi trajnerin e tij, pasi nuk e kapërdiu dot zëvendësimin.

Thiago dos Santos, futbollist i Nacional Potosit, iu turr trajnerit Edgardo Malvestiti me duar dhe fyerje të rënda.

Vetëm ndërhyrja e shokëve të skuadrës ndaloi përshkallëzimin e situatës.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook