Një prej personazheve të njohura në rrjetet sociale në Shqipëri është Lek Plepi, i cili ka sjellë dhe disa projekte muzikore për publikun.

Pasi ngacmimet e aktorit të humorit të ‘2XL’ kanë qenë të shumta për të, prandaj i kërkoi falje gjatë një lidhje direkte në rrjetin social “Instagram”.

“Ty e si ty i ha si hienat’, tha Lek Plepi i nxehur. Ndërkohë Albano Bogdo i thotë se e pranon që e ka tepruar dhe i kërkon falje në sy të fansave.

Video është bërë virale pasi ka shkaktuar të qeshura dhe u shpërnda nga Lek Plepi duke shkruajtur: “E di që falja është cilesi e jo dobësi e një personi, ama janë ca gjëra pas kësaj te cilat ju nuk i dini.”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook