Avokati Spartak Ngjela ka qenë i ftuar në Report Tv, ku i ka ndodhur një incident.

Teksa ishte duke komentuar Reformën në Drejtësi, ku theksoi se Berisha do të jetë më i rrezikuari, avokatit i bie telefoni “live” në emision.

Sapo pa kush i telefonoi, Ngjela, në nerva e sipër, i ka këputur një të sharë.

“A të q*fsha motrën”, dëgjohet të thotë nëpër dhëmbë kreu i Partisë Ligj dhe Drejtësi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook