Një episod i pazakontë dhune ka ndodhur në një metro në New York.

Siç shihet dhe në video, një i ri ka goditur me një shufër metali në fytyrë një burrë.

Fillimisht dy pasagjerët debatojnë me tone të ashpra, ndërsa më pas të riut i hipën gjaku në kokë, dhe godet në fytyrë 59-vjeçarin.

Ngjarja në fjalë është komentuar gjerësisht në rrjetet sociale, ndërsa komentuesit kanë vërshuar kundër të riut.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook