Një episod i bukur, ka ndodhur gjatë miqësores ndërmjet Holandës dhe Portugalisë.

Cristiano Ronaldo si rrallë herë zhvilloi një ndër ndeshjet më të dobëta pasi gjatë 68 minutave që ishte në fushë nuk qëlloi asnjëherë në drejtim të portës.

5 herë fituesi i “Topit të Artë”, ishte pjesë e një episodi interesant pasi një tifoz u fut në fushë për ta takuar.

Shihni si reagon Ronaldo, gjatë momentit kur tifozi shkon ta puthë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook