Një peshkaqen ka përhapur panik dhe me siguri i ka prishur ditën shumë pushuesve në plazhin e Dhërmiut.

Siç duket nga video e mëposhtme, shumë pranë bregut është filmuar duke notuar një peshkaqen.

Pavarësisht se peshkaqeni nuk është i përmasave shumë të mëdha, kaq ka mjaftuar që paniku të përhapet mes pushuesve, të cilët kanë dalë nga deti.

Kur peshkaqeni tiger te prish pushimet 🙁

Gepostet von Bledar Bregu am Dienstag, 7. August 2018

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook