Një kriminel lakuriq që po përpiqej t’i shpëtonte forcave së antidrogës, ka rënë në duart e tyre sapo u hodh nga dritarja.

Forcat SWAT po bënin një kontroll në gjithë vendin kundër drogës në Poloni.

Pamjet e kamerave të sigurisë kanë filmuar momentin kur ky person u hodh në ajër pa mbuluar asgjë përvec tatuazheve.

Arratisja e dështuar bëri që të binte në duart e oficerëve me disa lëndime në këmbë dhe duart, po që po trajtohen nga ekipi SWAT.

Policia polake njofton se 16 persona janë arrestuar gjatë këtij operacioni, pas një hetimi 1-vjecar për shpërndarjen e drogës në vend.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook