Është publikuar kënga e shumëpritur dhe siç u lajmërua ditë më parë do të ishte një projekt në bashkëpunim.

Bëhet fjalë për artisten e kompletuar Luana Vjollca, si dhe mjeshtrin e madh të muzikës popullore Bujar Qamili.

Kënga që është një ripunim i këngës së njohur ‘Mi dhe flakë mallit tim’, e kënduar përpara disa vitesh nga Bujar Qamili, është pritur shumë mirë nga fansat dhe padiskutim do të jetë hiti i verës.

Luana është shfaqur shumë ndryshe këtë herë dhe ka guxuar, duke provuar të këndojë edhe këngë të këtij zhanri.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook