Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Shtatëzania, ka bërë që këngëtarja  e njohur të shkojë në spital dhe të bëjë analiza.

Por, mesa duket Xhensila i ka shumë frikë gjilpërat. Me anë të një postimi në rrjetet sociale bashkëshorti i saj, aktori Bes Kallaku ka publikuar një video ku shfaqet këngëtarja e frikësuar dhe duke qarë.

Lot, lot, lot me kte video, edhe ne videon e dyte shikoni rezultatin e shtrengimit te dores. Nis e qan akoma pa dal nga shpia diten qe ka analizat. Hahhaahahah, mos i thoni gjo Xhensiles. Hahaha.” shkruan Besi.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook