Ballina Kronike VIDEO/ Aksidenti tragjik në Shkodër, nxirret nga lumi Drin trupi i pajetë...

VIDEO/ Aksidenti tragjik në Shkodër, nxirret nga lumi Drin trupi i pajetë i emigrantit nga Greqia (Emri)


Aksidenti tragjik i ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm në Shkodër në vendin e njohur si Ura e Bahçallëkut, ku një makinë doli nga rruga dhe përfundoi në ujërat e lumit Drin ka sjellë humbjen e jetës të 37-vjeçarit që udhëtonte në mjet.

37-vjeçari, i cili ishte duke udhëtuar drejt Tiranës me mjetin e tij tip “Ford Focus”, ka humbur kontrollin e mjetit duke përfunduar në lumin Drin.

Fillimisht u dyshua për dy persona, por nga verifikimet e bëra nga policia dhe polumbarët rezulton se ndodhej vetëm drejtuesi i mjetit, Sokol Kulla, 37-vjeç me banim ne Greqi.

Pas një ore kërkim polumbarët kanë mundur të gjejnë dhe të nxjerrin trupin e pajetë të emigrantit 37-vjeçar.

Ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

 

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakPasuri me burim të dyshimtë kriminal, policia sekuestron vila, njësi tregëtare dhe automjete
Artikulli tjetërKamëz/ Rrahin dhe sulmojnë seksualisht vajzën, në pranga 20-vjeçari, nën hetim dy shokët e tij