Ballina Kronike VIDEO/ Arrestohet pedofili nga Elbasani, përdhunoi 13-vjeçaren (Emri)

VIDEO/ Arrestohet pedofili nga Elbasani, përdhunoi 13-vjeçaren (Emri)

SHPËRNDAJE

Një 24-vjeçar është arrestuar nga Policia e Elbasanit, pasi ishte shpallur në kërkim.

Sipas policisë bëhet fjalë për shtetasin, Spanjoll Buzhani, 24-vjeç, banues në Elbasan, pasi ishte dënuar më parë me 4 vjet e 8 pasi kishte kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur 13-vjeçare.

Njoftimi i Policisë

“Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë ndalimin e shtetasit në kërkim:

  • Ø S.B, 24 vjeç banues në Elbasan.

Ndalimi i tij, u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Elbasan me vendim penal më datë 08.07.2016, e ka dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur” parashikuar nga neni 100/1 i Kodit Penal, pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një 13 vjeçare

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakRama e “la” jashtë kabinetit të ri qeveritar, ish-ministrja e “hekurt” ka një mesazh prekës: Nuk gjej dot fjalë…
Artikulli tjetërFOTO/ Eventi më i madh i modës në Milano, Aurela Hoxha e ftuar në mbrëmjen gala