Ballina Sociale (VIDEO) Gjermanët tallen me shqiptarët, në sytë e tyre prototipa tepër të...

(VIDEO) Gjermanët tallen me shqiptarët, në sytë e tyre prototipa tepër të dhunshëm dhe të vrazhdë

Videoja që po qarkullon së fundi në rrjetet sociale ilustron sjelljet e shqiptarëve në shtetin gjerman.

Personazhi aty imiton shqiptarët si nevrikë dhe aspak të sjellshëm. Situata të ndryshme përfundojnë gjithmonë me irritime dhe sharje.

Në video duket se si shqiptarët sillen si mendjemëdhenj dhe nuk dinë të komunikojnë si qytetarë në raport me njerëzit e tjerë.

Pas çdo debati gjithmonë i vendosin “vulën” muhabetit me fjalët “të q**** nënën”.

Për më shumë, shihni videon:

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook