Ballina Sociale (VIDEO) Gjermanët tallen me shqiptarët, në sytë e tyre prototipa tepër të...

(VIDEO) Gjermanët tallen me shqiptarët, në sytë e tyre prototipa tepër të dhunshëm dhe të vrazhdë

Videoja që po qarkullon së fundi në rrjetet sociale ilustron sjelljet e shqiptarëve në shtetin gjerman.

Personazhi aty imiton shqiptarët si nevrikë dhe aspak të sjellshëm. Situata të ndryshme përfundojnë gjithmonë me irritime dhe sharje.

Në video duket se si shqiptarët sillen si mendjemëdhenj dhe nuk dinë të komunikojnë si qytetarë në raport me njerëzit e tjerë.

Pas çdo debati gjithmonë i vendosin “vulën” muhabetit me fjalët “të q**** nënën”.

Për më shumë, shihni videon:

 

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookIsh-deputeti kaubojs del kundër Finos: Presidenti i FSHF do të ndihmojë Ramën në baste

Tragjedi/ Krim i dyfishtë në Vlorë, vriten me armë zjarri të rinjtë (Emrat)

Kryemadhi: 27 janari do të jetë vetëm fillimi i përfshirjes së Shqipërisë nga…

VIDEO/ Opozita braktis Kuvendin, Basha tone të larta gjatë seancës parlamentare

VIDEO/ Tension në Kuvend, Basha dhe demokratët e tjerë bllokojnë foltoren

Berisha sulmon Ramën: Të miratojmë rezolutën e “llum kazanit”, duhet të dënojë…

Basha: Rama po tenton të mbrojë peshqit e mëdhenj por…

Grabitja te Hipoteka, Posta reagon pas verdiktit të policisë: Nuk jemi grabitur ne, por

“Burrat dhe gratë në kërkim të paqes”, Meta përshëndet mesazhin e Papa Françeskut

Pasi u nda nga e dashura, elbasanlliu i bën “gjëmën” 27-vjeçares (Emri)

Artikulli paraprakNumri i studentëve në universitetet publike hyn në cikël rënës, ja shkaqet
Artikulli tjetërUlet importi i karburantëve, ç’po ndodh me prodhimin vendas