Ballina Bota VIDEO/ Ishte duke hapur çadrën, por papritur një degë e madhe…

VIDEO/ Ishte duke hapur çadrën, por papritur një degë e madhe…

SHPËRNDAJE

Fatkeqësitë natyrore përveç shkatërrimeve e dëmeve të panumërta që sjellin, shkaktojnë dhe viktima në njerëz.

Një video e cila është bërë mjaft virale në internet, shfaq një djal, i cili shpëton për mrekulli pasi një degë shkëputet nga pema.

Ai ishte duke shëtitur me qenin e tij që e mban në krah, teksa fillon shi. Më pas i riu ul qenin në tokë për të hapur çadrën.

Por sapo hap çadrën, një degë e madhe shkëputet nga pema, si pasojë e erës së fortë dhe nëse nuk do kishte lëvizur menjëherë nga vendi do ta kishte goditur në kokë dhe mund t’i kishte marë jetën.

Por mund të thuhet me plot gojën që personi në fjalë është një nga njerëzit me me fat në botë, pasi i shpëtoi një goditje që do të kishte qenë fatale për të.

Nuk ka të dhëna se në cilin vend është regjistruar video apo identiteti i të riut.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakJuventus sheh mundësitë për Iniestan në Janar, Milan dhe Inter çmenden pas Vidal
Artikulli tjetërÇfarë mund të bëni për të qëndruar përherë të motivuar dhe entuziastë në aktivitetet tuaja?