Ballina Bota VIDEO/ “Mbaji duart larg të dashurës sime”, dy urithë sherr në rrugë...

VIDEO/ “Mbaji duart larg të dashurës sime”, dy urithë sherr në rrugë për një femër

Dy urithë meshkuj janë zhvilluar një dyluftim në mes të rrugës në Kinë.

Boksierët me qime thuhet se u ndeshën mbi një urith femër, e cila e shihte duelin në anë të rrugës, ndoshta duke pritur se kush do të ishte fituesi.

Video tregon dy ‘luftëtarët’ që qëllojnë njëri-tjetrin me shuplaka e grushta ndërsa qëndrojnë me këmbët e prapme.

Duke zbuluar dhëmbët, ata shihen duke shtyrë e goditur njëri-tjetrin me anë të demostrimit të teknikave të përsosura.

Por nga ky duel nuk u kuptua se kush ishte kampioni sepse urithët ndaluan duelin dhe u zhdukën.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook