Ballina Bota VIDEO/ Meteor apo alien? Rrëzohet objekti misterioz në Kanada

VIDEO/ Meteor apo alien? Rrëzohet objekti misterioz në Kanada

Qielli kanadez u ndriçua nga një objekt misterioz mbrëmjen e të hënës kur një dritë e fuqishme u shfaq mbi British Columbia.

Dëshmitarët okularë shprehen se nuk janë të sigurt nëse bëhëj fjalë për një meteor, objekt alien apo ndonje “engjëll”.

Pamjet e sigurisë gjithashtu kapën objektin dhe momentin e rrëzimit, duke shtuar se nuk ishin në gjendje ta verifikonin.

Ende nuk është konfirmuar se për çfarë bëhet fjalë.

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakTë shtëna me armë zjarri në Laç, plagoset pronari i lokalit
Artikulli tjetërVIDEO/ Tronditet Meksika, goditet nga një tërmet i fuqishëm 8 ballë. Paralajmërohet cunami