Ballina Bota VIDEO/ Meteor apo alien? Rrëzohet objekti misterioz në Kanada

VIDEO/ Meteor apo alien? Rrëzohet objekti misterioz në Kanada

Qielli kanadez u ndriçua nga një objekt misterioz mbrëmjen e të hënës kur një dritë e fuqishme u shfaq mbi British Columbia.

Dëshmitarët okularë shprehen se nuk janë të sigurt nëse bëhëj fjalë për një meteor, objekt alien apo ndonje “engjëll”.

Pamjet e sigurisë gjithashtu kapën objektin dhe momentin e rrëzimit, duke shtuar se nuk ishin në gjendje ta verifikonin.

Ende nuk është konfirmuar se për çfarë bëhet fjalë.