Ballina Bota VIDEO/ Përplasja e helikopterit me shkëmbin në SHBA, momenti kur e mbijetuara...

VIDEO/ Përplasja e helikopterit me shkëmbin në SHBA, momenti kur e mbijetuara del nga rrënojat mes flakëve

Janë publikuar pamjet e tmerrshme nga incidenti që ndodhi pas rrëzimit të një helikopteri në SHBA, në të cilat tregohet momenti kur një e mbijetuar del nga rrënojat mes flakëve.

Nga incidenti që ndodhi në Kanionin e Madh në Arizona humbën jetën tre persona, ndërkohë që ndodhen në gjendje kritike për jetën dhe tre të tjerë.

Helikopteri ndodhej në lartësinë 200 metra kur u përplas me shkëmbin dhe shpërtheu në flakë.

Tre çiftet po festonin ditëlinën e 30-të të Stuart si dhe muajin e mjaltit të Ellie e Jonathan, kur ndodhi fatkeqësia.

Po ashtu edhe piloti Scott Booth, që u dërgua menjëherë në spital është në gejndje kritike për jetën.

Dëshmitarët e traumatizuar përshkruajnë momentin kur gruaja del nga flakët duke bërtitur “Jason”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook
Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakVasili: Ha ha ha… Kryeministri thotë se do bëjë Teatrin!
Artikulli tjetërKonflikti për ishujt/ Rriten tensionet në Egje, turqit godasin anijen greke