Ballina Bota VIDEO/ Po filmonte dallgët gjigande gjatë uraganit Irma, por e pëson keq

VIDEO/ Po filmonte dallgët gjigande gjatë uraganit Irma, por e pëson keq

SHPËRNDAJE

Një djalë ka menduar që të filmonte dallgët e mëdha të krijuara nga uragani Irma në vijën bregdetare të Floridës, por mesa duket nuk i kishte menduar pasojat.

Pamjet nga Key West tregojnë se si vala e tërhoqi të riun duke e hedhur në anën tjetër. Ai dukej tërësisht i pavetëdijshëm për rrezikun, por fatmirësisht nuk pësoi dëmtime.

Uragani Irma ka kaluar nga kaosi total që i shkaktoi Kubës drejt Floridës, ku sipas mediave vendase erërat kanë arritur shpejtësinë deri në 210 km/h

Ende nuk janë raportuar viktima deri tani, por presidenti amerikan Donald Trump i ka kërkuar të gjithëve që të largohen nga banesat nëse ndihen të rrezikuar.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakDETAJE/ Flet durrsaku me “fat” që zbuloi eksplozivin poshtë makinës: “E bleva dy ditë më parë”
Artikulli tjetërVotat pro Ruçit/ Reagon ashpër Arben Ristani: Zgjedhja e Gramozit kryetar është njollë gjaku…