Ballina Bota VIDEO/ I riu provokon të moshuarin në urban por ai i “thyen...

VIDEO/ I riu provokon të moshuarin në urban por ai i “thyen turinjtë” në pak sekonda

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një autobus linje në SHBA. Një plak i cili është rreth 60 vjeç fillon të debatoj me një të ri me ngjyrë ndërsa situat kthehet gjithmon e më shumë serioze. 

Pasi kalojnë disa momenti plaku ndërron vend por i riu i afrohet sërish duke e provokuar dhe kësaj here ai i kalon kufijtë dhe 60 vjeçari fillon ta grushtojë me të madhe duke i’a thyer turinjtë të riut. 

LEXO EDHE:  VIDEO/ Prindi i acaruar bën për spital doktorin në mes të rrugës, ja pamjet e rënda që vijnë nga Pediatria në Tiranë


Tërbohet plaku, shikoni çfarë i punon të riut… by gazetar-dualajm