Ballina Bota VIDEO/ I riu provokon të moshuarin në urban por ai i “thyen...

VIDEO/ I riu provokon të moshuarin në urban por ai i “thyen turinjtë” në pak sekonda

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një autobus linje në SHBA. Një plak i cili është rreth 60 vjeç fillon të debatoj me një të ri me ngjyrë ndërsa situat kthehet gjithmon e më shumë serioze. 

Pasi kalojnë disa momenti plaku ndërron vend por i riu i afrohet sërish duke e provokuar dhe kësaj here ai i kalon kufijtë dhe 60 vjeçari fillon ta grushtojë me të madhe duke i’a thyer turinjtë të riut. 


Tërbohet plaku, shikoni çfarë i punon të riut… by gazetar-dualajm

Kryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakKlaudia Pepa nuk di të ndalet, publikon fotot artistike tërësisht e zhveshur
Artikulli tjetërFOTO/ Zbulohet politikani me të cilin darkoi mbrëmë Presidenti Ilir Meta