Ballina Bota VIDEO/ Rrokullisja spektakolare, shihni si rrëzohet i riu nga shkallët dhe përfundon...

VIDEO/ Rrokullisja spektakolare, shihni si rrëzohet i riu nga shkallët dhe përfundon në lumin Tamiz

Një video qesharake është bërë virale në rrjet. Ajo tregon momentin kur një një britanik teksa kishte dalë për të hedhur një vështrim mbi lumin Tamiz që kalon përmes Londrës, i ndodh një incident i papritur.

James Moss, i cili ishte bashkë me një mikun e tij, rrëzohet nga shkallët pranë lumit dhe rrokulliset disa herë, gjersa përfundon në lum.

Pas rrëzimit spektakolar, James ngrihet menjëherë në këmbë ndërsa personat që e filmuan ia plasin të qeshurës.

Video është publikuar në Twitter nga vetë James Moss dhe ka marrë mbi 2 milionë klikime. Për më tepër shihni videon e mëposhtme:

Për të maPër të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook