Një skandal me pullë të kuqe ka ndodhur në “Big Brother” në Gjermani, ku modelja e njohur dhe aktorja e filmave erotikë, Katja Krasavice ka dhuruar spektakël “hot”.

Ajo u filmua nga kamerat në vaskë, teksa masturbohej me tubin e dushit, ku shihet tepër e eksituar.

Show +18 u transmetua drejtpërdrejtë, ndërsa milione telespektatorë e panë skenën e nxehtë, ku modeja vetëkënaqej në dush.

Edhe pse më pas ajo u ndëpre nga dy banorë të cilët hynë në banjë, ajo rinisi sërish “ritualin” e saj.

Kjo nuk ishte surprizë, pasi modelja e kishte paralajmëruar më parë në rrjetet sociale një gjë tillë ku shprehej, se do të kënaqte veten e saj gjatë gjithë kohës.

Skandal me pullë të kuqe në “Big Brother” në Gjermani, modelja masturbohet duke u larë on Vidnews.