Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar mafien e portit të Durrësit, ku thuhet se po vjedhin çdo gjë në port.

Berisha ka publikuar denoncimin e qytetarit dixhital ku thuhet se shokët e kryebashkiakut të Durrësit, Vagjush Dakos po bëjnë kërdinë në port.

Ai ka përmendur disa emra me pozitë, të cilët janë shokët e Gaz Demit dhe Vangjush Dakos, Ardian Çela drejtori aktual i OSHEE dhe Luan (Lake) Dauti kryedispeçier në portin e Durrësit.

“Po vjedhin çdo gjë në port” thuhet në statusin e Berishës.

Postimi i Sali Berishës

Shikoni mafien e portit te Durresit!!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e dokerit dixhital!!

“doktorr psh . shoku gaz demit dhe i gjush betonit servili Ard celes duke i fshire djerset Ardit,LUAN(Lake)DAUTI KRYEDISPECER NE PORT TE DURRSIT po vjedhin çdo gje ne port,anonim te lutem”

Mafia e portit te Durresit

Shikoni mafien e portit te Durresit!!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e dokerit dixhital!! "doktorr psh . shoku gaz demit dhe i gjush betonit servili Ard celes duke i fshire djerset Ardit,LUAN(Lake)DAUTI KRYEDISPECER NE PORT TE DURRSIT po vjedhin çdo gje ne port,anonim te lutem"

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 31. Oktober 2017

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook