Gazetarja e njohur dhe e shumë komentuar për faktin që flet gjithnjë pa dorashka Dasara Karaiskaj, ishte e ftuar sot në një emision televiziv.

Gjatë intervistës moderatori Ermal Peçi nuk ka hezituar të përmendë debatin me Encën dhe Unindin që kishte gazetarja dhe përkundrejt kësaj si për të thumbuar 2 motrat ai ka ‘ngacmuar’ Dasarën.

“Nëse e shikon një mashkull që të eksiton e ngacmon? Mund t’i prekësh ti **** një mashkulli në club?”, e pyeti Ermal Peçi Dasarën.

“Jo i kam lënë këto gjëra, s’kam më moshë për këtë punë, jam pjeshkë e vyshkur”, u përgjigj Dasara.

“Të vjen të mbushësh duart? siç më vjen mua të mbush duart me ty”, i tha Ermal Peçi.

“S’ka ndodhur kurrë. Nëse më pëlqen filloj flirtoj në atë kuptimin interesant të fjalës, por këto kanë qenë përpara martesës”, tha Dasara Karaiskaj.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook