Wanda Nara është një prej femrave më të përfolura në botën e futbollit dhe jo vetëm për punën si agjente e bashkëshortit të saj, Mauro Icardi.

Ajo është një prej partnereve më atraktive të futbollistëve, ndërsa këtë e dëshmon përmes fotografive që i shpërnda në rrjetet sociale.Imazhet provokuese kanë bërë që 33-vjeçarja të ketë miliona ndjekës në Instagram, të cilët mezi i presin fotografitë e reja të saj.

Këto ditë, Wanda ka pozuar me bikini, ndërsa ka vënë në plan të parë pjesën e pasme të fizikut të saj duke mos e lënë askënd indiferent.

Bukuroshja është nënë e pesë fëmijëve, mirëpo kjo nuk vërehet aspak në fizikun e saj mbresëlënës.