Bleona Qerreti ka zbuluar së fundmi në “Instastory” dhuratën që Blendi Fevziu i ka bërë kohë më parë.

Këngëtarja mesa duket ka raporte mjaft të mira me gazetarin e njohur të emisionit “Opinion”.

Mësohet nëpërmjet fotografive që ajo ka postuar se 9 vite më parë Blendi i ka bërë dhuratë një varëse çelësash të firmës “Cartier”. Për të mbetet diçka e shtrenjtë dhe që e ka mbajtur gjithmonë me vete.

Deri ku mund të ketë arritur miqësia mes moderatorit Blendi Fevziu dhe bukuroshes shqiptare Bleona Qerreti?

 

“Blendi Fevziu xhemla kjo dhurata jotë cartier është tek çelësat e mi për 9 vjet, love you”, shkruan këngëtarja.

ImageImage

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook