Fotoja e ministrit të Zhvillimit Ekonomik në Kosovë, Valdrin Lluka, ku shfaqej i varur në një shkëmb duke shkëmbyer puthje me bashkëshorten e tij, e bë hit në rrjetet sociale.

Ai u komentua mjaft për sakrificën e tij për dashurinë dhe faktin se po rrezikonte jetën, por e vërteta qëndron ndryshe.

Shkëmbi ‘Pedra Do Telégrafo” në Brazil nuk është aq i lartë sa duket në foto dhe çdo kush mund të realizojë foto të tilla duke përdorur truket.

Realisht, distanca është më pak se një metër nga toka, siç shihet dhe në fotot e mëposhtme.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook