Moderatorja e njohur Marina Vjollca, pasi ka braktisur Top Channel duke kaluar në TV Klan, zbulon emri i spektaklit.

“C’est la vie” do jetë formati i cili do të prezantohet nga bukuroshja në TV Klan dhe Klan HD.

Bëhet i ditur orari i emisionit i cili do të zhvillohet në orën 20:00, por jo data kur do të startojë.

Më shumë detaje të tjera rreth këtij emisioni priten të bëhen të ditura së shpejti.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook